Let's have fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzna priča

3 posters

Ići dole

Tuzna priča Empty Tuzna priča

Počalji od borcina 19/04/08, 08:33 pm

Sjedio sam u razredu i gledo curu pored mene. Bila je to moja najbolja drugarica . Gledo sem njenu dugu kosu in zamišljen obraz.
Želeo sem da bi bila moja.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D Ali ona me nikad nije gledala na takav način i to sam znao.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D
Posle predavanja se je okrenila prema meni i zamolila za zapiske. Posudio sam joj te zapiske. Rekla je "hvala" i poljubila me na lice. Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DHteo sam joj reč, da neču da budem samo drug. Ali sam se bojao i ni dan danas ne znam zasto.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D
Nekoliko mjeseci kasnije. Telefon zazvoni. Ja se javi, a ona mi u plaču počela pričat kako joj je momak slomio srce. Pitala me je, da dodjem kod nje, posto neče da bude sama in tako sam otiso. Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DSjedili smo na kavču, jeli čips i gledali romantične filmove.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DGledo sam njen tužan obraz ali bila je sve jedno tako lepa. Želeo sem si da bi bila moja.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D
Ali ona me nikad nije gledala na takav način i to sam znao.
Posle mi je rekla da bi morala ič spavat, razisli smo se, pogledala me je u
oči, i rekla "hvala" i poljubila me na lice. Htio sam joj reč,
da je volim ali bojao sam se i dan danas ne znam zasto. Sledeče godine smo imali matursko veče.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D Dan prije te večeri dosla kod mene i rekla, da je njen partner bolestan.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D Ni ja nisam imo partnerke i tako smo na matursko veče ptisli zajedno kao prijatelji. Kad se je matursko vece zaključilo otisli smo do njenog stana. Gledao sam je kao u angela.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D
Želeo sam da bi bila moja ali ona na mene nije nikad mislila kao ja na nju i to sam znao. Posle mi je rekla "hvala, ljepo sam se provela" i poljubila me na lice.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DHteo
sam joj reči, da neču da budem samo njen drug, hteo sam joj reč
da je volim ali previse sam se bojo i ni dan danas ne znam zasto..Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D Prosli su dani, mjeseci, godine i na jednom smo diplomiraliTuzna priča 29_2_27%5B1%5DGledo sam kako je primila svoju diplomu. Bila je tako lepa.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D
Želio sam si, da bi bila moja aali znao sam da me ona nikad nije gledala na takav način.. Prije odlaska kuči, zaplakala je i zagrlila. Digla je pogled i rekla "Ti si
moj najbolji drug, hvala" i poljubila me na lice. Htio sam joj reč da neču, da budem samo njen drug , hteo sam, da zna, hteo sam joj reč da je volim, ali bojao sam se i ni dan danas ne znam zasto . Sjedim v cerkvi. Moja se udaje. Udat če se sad. Gledo sam je kako stoji pred oltarom i bila je ljepša nego ikad prije. Gledo sam je kako je rekla "da" . Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DŽeleo
sam si, da bi bila moja, ali ona voli njega i to sam znao.
I znao sam, da me nikad nije gledala na način ko sto gleda sad njega.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D Prije nego sto je otisla sa svojim muzem u zivot zagrlila me je i rekla"hvala sto si došo".
Hteo sam joj reč šta osječam, koliko je volim ali bojao sam se, i ni dan danas neznam razloga.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DProšle su dvije godine i sad gledam moju najbolju drugaricu kako je saranjuju. Pijani muž sletio sa ceste i tako nju odvuko u grob. Kad su čitali njen dnevnik iz studentskih dana pisala je "Gledam ga i
želim si ,da bi bio moj. Ali on me nikad ne gleda na takav način ko ja
njega in to znam. Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DHoču, da mu kazem , želim, da zna sve, želim da zna da neču da budem samo njegova najbolja drugaricaTuzna priča 29_2_27%5B1%5D Ali bojim se i ni sama ne znam zasto. Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DKako bi volela, da bi mi prišo i reko da me voli."Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D "Kako si želim da bi to ti uradila..." mislim si ja i plačem.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5D
Znači ljudi napravite sami sebi uslugu. Otidjite do voljene osobe i recite joj koliko je volite. Ne razmisljajte kako ce odreagirat ta osoba.Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DTuzna priča 29_2_27%5B1%5D Tuzna priča 29_2_27%5B1%5DLako se more desit da če vam posle nekog vremena biti ZAO.


Ta priča je napisana u slovenskom jeziku. Pa sam je ja "preveo". Znam da ima dosta gresaka ali ni ja ne znam bas gramatiku naseg jezika. OZZ
borcina
borcina

Broj poruka : 11
Godina : 35
Datum upisa : 24.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tuzna priča Empty Re: Tuzna priča

Počalji od IvanaRULS! 20/04/08, 11:10 pm

znaci smrc prelepa je prica...
IvanaRULS!
IvanaRULS!

Ženski
Broj poruka : 335
Godina : 34
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tuzna priča Empty Re: Tuzna priča

Počalji od Admin 23/04/08, 10:57 pm

mnogo tuzna prica Sad
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 355
Godina : 36
Lokacija : Vienna / Pozarevac
Datum upisa : 20.03.2008

https://loodnica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Tuzna priča Empty Re: Tuzna priča

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu