Let's have fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

+6
Admin
E_S
Andreya
*sanja*
PerverznaGuzla
Micikaa
10 posters

Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od Micikaa 21/03/08, 03:35 am

Da li je prijateljstvo nakon ljubavi moguce? Kakva su vasa iskustva?
Micikaa
Micikaa

Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 34
Lokacija : Kanada
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od PerverznaGuzla 22/03/08, 10:12 pm

Čisto sumnjam da je tako..Bar kod mene dosad još nije uspjelo..mislim, ne idem sad baš na bukvalno prijateljstvo, al red je da kad se vidimo na ulici da se barem fino pozdravimo ak ništa više..Iako je to pomalo zajebano vidjet osobu koju si volio previše na ulici, a ne moći podijelit snjim ništa više od neke 2 il 3 riječi..Al ajd tako ti je to danas :)
PerverznaGuzla
PerverznaGuzla

Ženski
Broj poruka : 206
Godina : 34
Lokacija : Šareni Grad
Datum upisa : 22.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od *sanja* 23/03/08, 02:42 am

kod mene nije,mislim pozdravit ću sigurno ak ga sretnem na cesti ili negdje...al baš da se družimo,izlazimo skupa i tako to, to ne bi mogla, glupo mi je nekak
*sanja*
*sanja*

Broj poruka : 50
Datum upisa : 23.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od Andreya 23/03/08, 09:40 pm

meni je samo s jednim deckom ostala prijateljstvo jer smo prvo bili prijatelji pa onda poceli vezu, mislim znali smo se od prvog osnovnog i tek negde u srednjoj bili tri meseca zajedno pa posle toga malo bilo cudno pa onda posle nekoliko meseci ko da nikad nismo ni imali vezu, jer je bilo vise prijateljstvo ali kad sam imala svog prvog pravog decka, posle toga nije vise bilo neko prijateljstvo s ovim zadnjim sto sam bila nisam ga videla od kad smo raskinuli, ko da nikad i nije bio u mom zivotu.. kako je cudan zivot.. ali vec sam navikla na takve situacije tako da me nista i ne cudi..

Ali ja mislim s onim s kojim si uvek bila prijatelji pa bude neka veze posle toga moze biti opet prijateljstvo jer ste nekad bili prijalteji i znate kako je to, a s onima s kojim je ljubav na prvi pogled tesko.. jer ste uvek /odma bili zaljubljeni .. ali mozda je ova moja teorija bezveze haha !!

Ali jeste smesno kako ti decko bude najbolji prijatelj i sve delis s njim i onda kad je kraj ko da ste stranci.. ko da to nije bilo..cudno..ali tako je..

Cmok...
Andreya
Andreya

Ženski
Broj poruka : 64
Godina : 35
Lokacija : Antverpen, Belgija
Datum upisa : 22.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od E_S 23/03/08, 10:39 pm

Zavisi kakva je bila veza sa bivšim dečkom.
Ostala sam prijateljica sa par njih čisto jer nije to bila nikad velika ljubav,ni sa moje ni sa njihove strane.Ne možeš biti prijatelj sa osobom koju si volio/volila pravom snagom ljubavi i s kojom si imao sexualni odnos,barem kod mene je to postalo nemoguće
E_S
E_S

Broj poruka : 73
Godina : 34
Lokacija : Grad na zrnu soli
Datum upisa : 23.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od Admin 24/03/08, 02:44 pm

ja uvek pokusam da ostanem sa svima u dobrim odnosima,
sigurno je da ne mozes postati najbolji prijatelj sa nekim sa kojim si dugo bio zajedno i mnogo toga prosao, ali ipak je meni glupo, ako se prekine takva veze da prolazite jedan kraj drugog bez i jedne reci...
jer ipak, sta je bilo bilo je, vreme se vise ne moze vratiti...
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 355
Godina : 36
Lokacija : Vienna / Pozarevac
Datum upisa : 20.03.2008

https://loodnica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od E_S 28/03/08, 10:02 am

Admin ::ja uvek pokusam da ostanem sa svima u dobrim odnosima,
sigurno je da ne mozes postati najbolji prijatelj sa nekim sa kojim si dugo bio zajedno i mnogo toga prosao, ali ipak je meni glupo, ako se prekine takva veze da prolazite jedan kraj drugog bez i jedne reci...
jer ipak, sta je bilo bilo je, vreme se vise ne moze vratiti...

Pa dolazi u obzir da se pozdravimo,ali da izađemo na kafu ili da se dopisujemo preko mobitela i šta ja znam ne dolazi u obzir
E_S
E_S

Broj poruka : 73
Godina : 34
Lokacija : Grad na zrnu soli
Datum upisa : 23.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od danica84 31/03/08, 09:52 pm

Ja neverijem u to da moze da se desi, slazem se sa ovim sto je enisa rekla ali neko pravo prijateljstvo sto kaze ruska Jakic "ne nikako" :))))
danica84
danica84

Broj poruka : 21
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od Adrijana 29/04/08, 11:09 pm

cisto pozdravljanje kad se vidimo-..............Nista posebno

Adrijana

Broj poruka : 29
Datum upisa : 29.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od IvanaRULS! 30/04/08, 12:11 am

verujem,danas...pricam samo sa polovinom...moj bivsi me upoznao sa mojim sadasnjim>ciji je najbolji drug...ja neosetim neku zavist i jako smo dobri drugovi,jednostavno svatili smo da nismo za vezu al za drugarstvo DA Very Happy
mnogi su pokusavali ponovo da budemo zajedno,nisam zelela...
nekima jednostavno NEMOZES dokazat i objasnit neke stvari Evil or Very Mad

tako da...verujem i imam dobrih drugova Very Happy
ali ima i onih koje bi najradije ubila
IvanaRULS!
IvanaRULS!

Ženski
Broj poruka : 335
Godina : 34
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od Dzons 27/09/08, 04:12 pm

ja sam dao sve od sebe,mada tesko,ali sam cuo za neke slucajeve da je uspelo,kod mene nije jer seljanka ni cao vise nije htela da kaze Very Happy
Dzons
Dzons

Muški
Broj poruka : 35
Godina : 34
Lokacija : Neodjija bez broja
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE? Empty Re: Prijateljstvo nakon ljubavi, DA ili NE?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu